Snimci i nagrade Petog republičkog takmičenja srednjoškolskih tonskih snimaka

Četvoročlani žiri, na osnovu bodovanja doneo je odluku da nagrade pripadnu sledećim učesnicima:

Kategorija: Tradicionalno studijsko snimanje – Grupa autora – Filip Blažić i Dušan Mihić: Polemic

Kategorija: Moderno studijsko snimanje – Grupa autora – Milica Spaić, Marija Aleksić, Maša Lazić, Maša Lazić, David Tot, Anja Albulj, Marijana Mišić, Dijana Bolorin, Damir Filipović: No roots

Kategorija: Elektronska muzika – Nikola Radošević: Evolenergy

Kategorija: Radiofonska dela – Grupa autora – Andrija Ratković, Nemanja Ilić, Nikola Popović, Branko Jovanović i Stefan Milošević: Bajka o ribaru i ribici

Sve radove možete poslušati ovde

Lista učesnika

Ime i prezime Naziv rada Škola Grad God.
Aleksa Đanković Novembar SMŠ „Isidor Bajić“ Novi Sad 1999.
Aleksandar Arsić Lights out now SMŠ „Stevan Hristić“ Kruševac 2001.
Aleksej Vislavski The end Karlovačka gimnazija Đurđevo 2000.
Arsenije Stojanović Etno jazz pesma SMŠ „Petar Konjović“ Sombor 1999.
Danijel Osovnikar Hello SMŠ „Petar Konjović“ Sombor 1999.
David Šljukić Zombie SMŠ „Petar Konjović“ Sombor 1999.
David Svetlik Jesen u meni SMŠ „Josif Marinković“ Zrenjanin 2000.
Đorđe Vuković Pobeći negde SMŠ „Petar Konjović“ Sombor 1999.
Grupa autora – Andrija Ratković, Nemanja Ilić, Nikola Popović, Branko Jovanović i Stefan Milošević Bajka o ribaru i ribici SMŠ „Stevan Hristić“ Kruševac 2001.
Grupa autora – Filip Blažić i Dušan Mihić Polemic Gimnazija „Jovan Jovanović Zmaj“ Novi Sad 1999.
Grupa autora – Ignjat Bećir i Darko Dimić Voljela me nije ni jedna SMŠ „Petar Konjović“ Sombor 2001.
Grupa autora – Iva Vukas, Ivana Pantić, Milica Fina, Ivona Damjanović, Bojana Filipović i Jovana Nikolić Pesma majci SMŠ „Petar Konjović“ Sombor 2001.
Ines Koso I see fire SMŠ „Josif Marinković“ Zrenjanin 2000.
Ivana Mačković The other side of life SMŠ Subotica Subotica 2002.
Ivana Stanković Vesna pesma SMŠ „Jovan Bandur“ Pančevo 2000.
Jovan Matejić Like someting SMŠ „dr Miloje Milojević“ Kragujevac 2001.
Jovan Milisavljević Space I SMŠ „dr Miloje Milojević“ Kragujevac 2001.
Katarina Dimić Times fool SMŠ „Josif Marinković“ Zrenjanin 2003.
Marko Ludaić Florence Gimnazija „Dušan Vasiljev“ Kikinda 1999.
Mihajlo Milutinović Problems SMŠ „dr Miloje Milojević“ Kragujevac 2001.
#8222;Grupa autora #8211; Milica Spaić, Marija Aleksić, Maša Lazić, Milica Špaic, David Tot, Anja Albulj, Marijana Mišić, Dijana Bolorin, Damir Filipović No roots SMŠ „Josif Marinković“ Zrenjanin 2001.
Nikola Radošević Evolenergy SMŠ „Kosta Manojlović“ Beograd 1999.
Pavle Blagojević Abstract SMŠ „dr Miloje Milojević“ Kragujevac 2002.
Teodora Kačarević Ljubav u prvom dva SMŠ „dr Miloje Milojević“ Kragujevac 2002.
Vanja Mihić Havana SMŠ „Josif Marinković“ Zrenjanin 2002.
Vladimir Gavrić Get it Gimnazija „22. oktobar“ Žabalj 1999.

Takmičenje podržali: