Snimci i nagrade Sedmog republičkog takmičenja srednjoškolskih tonskih snimaka

Četvoročlani žiri, na osnovu bodovanja doneo je odluku da nagrade pripadnu sledećim takmičarima:

Kategorija: Tradicionalno studijsko snimanje:

  1. Luka Radojčić – Valcer na izvoru
  2. Milica Mićević – F. Chopin Impromty OP.29 AS Major
  3. Lenard Kavai – Mistress of playing

Kategorija: Moderno studijsko snimanje:

  1. Jovan Radovanović – Clenei Ziira
  2. Grupa autora: Jelisaveta Stanković, Lucija Veljović, Danilo Lazić, Andrija Banović, Dušan Marjanović, Nevena Đusić – Dancing with a stranger
  3. RPetar Popović – Stalker

Kategorija: Elektronska muzika:

  1. Đina Milanović  – Misunderstood
  2. Momčilo Pavlović – Kings change
  3. Petar Lipovan – Nomine

Kategorija: Radiofonska dela:

  1. Jovan Nikolić – Oreol od hiljadu vati
  2. Grupa autora: Dane Mađerčić, Asja Suvajdžić, Iva Hajnal i Dunja Jovanović  – Mala švargla
  3. Asja Suvajdžić – Ome slatki ome

Sve radove možete poslušati ovde

Ime i prezime Naziv rada Škola Grad God.Anđela Ralbovsky Tekrizi SMŠ „Josif Marinković" Zrenjanin 2004.
Đorđe Damjan F.A. Rosser Rosetti – Concerto in Re maggiore SMŠ „Josif Marinković" Zrenjanin 2003.
Grupa autora: Anja Đurić, Anastasija Starčević, Stefan Novak, Luka Škibola, Konstantin Cirar Bol do ludila SMŠ „Petar Konjović" Sombor 2004.
Grupa autora: Sergej Geleban, Luka Merei, Aleksej Černuš, Tara Grubešić, Aleksa Dulović, Stefan Ivetić, Luka Škibola Pleme SMŠ „Petar Konjović" Sombor 2004.
Katarina Goršćak G.F. Handel Lascia chio pianga SMŠ „Josif Marinković" Zrenjanin 2003.
Laslo Kočiš Piazzola Oblivion SMŠ „Josif Marinković" Zrenjanin 2002.
Lenard Kavai Mistress of playing SMŠ „Petar Konjović" Bačka Topola 2004.
Luka Radojčić Valcer na izvoru SMŠ „Jovan Bandur" Pančevo 2004.
Milica Mićević F. Chopin Impromty OP.29 AS Major SMŠ „Josif Marinković" Zrenjanin 2002.
Aleksa Arsić Remembering SMŠ „Kosta Manojlović" Zemun Beograd 2007.
Dina Brebanović Distance SMŠ „Kosta Manojlović" Beograd 2005.
Đorđe Damjan Fly me to the moon SMŠ „Josif Marinković" Zrenjanin 2003.
Dreamers Never give up on your dreams SMŠ „Jovan Bandur" Pančevo 2002.
Grupa autora Englishman in New York SMŠ „Josif Marinković" Zrenjanin 2004.
Grupa autora: Damjan Letica, Milica Janus, Milica Bećirovic, Helena Popović Jedra SMŠ „Petar Konjović" Sombor 2003.
Grupa autora: Jelisaveta Stanković, Lucija Veljović, Danilo Lazić, Andrija Banović, Dušan Marjanović, Nevena Đusić Dancing with a stranger SMŠ „Stevan Hristić" Kruševac 2003.
Grupa autora: Marija Dabić, Viktor Hrin, Elena Šerko La vien en rose SMŠ „Petar Konjović" Sombor 2003.
Grupa autora: Tatjana Pap Marković, Viktorija Kovačević, Nikolina Vujaković, Marija Čurić, Lara Stanković, Marko Ćulibrk, Tomislav Milovanović i Sergej Pajić 30. februar Srednja škola Artimedia Beograd 2002.
Iva Milivojević There goes SMŠ „Kosta Manojlović" Beograd 2003.
Jana Mihajlović Smorkiša SMŠ „Kosta Manojlović" Beograd 2005.
Jelena Rendulić Emptiness SMŠ „Kosta Manojlović" Beograd 2004.
Jovan Radovanović Clenei Ziira SMŠ „Kosta Manojlović" Zemun 2003.
Katarina Goršćak Lovely SMŠ „Josif Marinković" Zrenjanin 2003.
Petar Popović Stalker SMŠ „Kosta Manojlović"Zemun Jagodina 2003.
Anđelija Radaković Heartbeat SMŠ „Josif Marinković" Zrenjanin 2003.
Anđela Štrbac Obala SMŠ „Kosta Manojlović" Beograd 2003.
Danilo Lazić Western dreams SMŠ „Kosta Manojlović" Kruševac 2004.
Đina Milanović Misunderstood SMŠ „Kosta Manojlović" Beograd 2003.
Dora Radivojević Himalaji SMŠ „Kosta Manojlović" Zemun Beograd 2003.
Luka Ilić Greece SMŠ „Kosta Manojlović" Beograd 2006.
Luka Knežević Aurora Gimnazija „Dušan Vasiljev" Kikinda 2002.
Milana Lisulov Shake it Gimnazija „Dušan Vasiljev" Kikinda 2005.
Momčilo Pavlović Kings change SMŠ „dr Miloje Milojević" Kragujevac 2003.
Nađa Vidović Put u svemir SMŠ „Kosta Manojlović" Beograd 2003.
Petar Lipovan Nomine Gimnazija „Dušan Vasiljev" Kikinda 2002.
Rastko Gavrilović Cursed doll SMŠ „Kosta Manojlović" Beograd 2004.
Sofija Čučković Deep SMŠ „Kosta Manojlović" Beograd 2003.
Tadija Miloradović Repentance SMŠ „dr Miloje Milojević" Kragujevac 2003.
Viktor Hrin Wild pulse Srednja muzička škola Sombor 2003.
Vlastimir Krstonošić Hesitation SMŠ „Josif Marinković" Zrenjanin 2004.
Asja Suvajdžić Ome slatki ome SMŠ „Petar Konjović" Sombor 2002.
Grupa autora: Dane Mađerčić, Asja Suvajdžić, Iva Hajnal i Dunja Jovanović Mala švargla SMŠ „Petar Konjović" Sombor 2002.
Jovan Nikolić Oreol od hiljadu vati SMŠ „dr Miloje Milojević" Kragujevac 2003.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]