Snimci i nagrade Četvrtog republičkog takmičenja srednjoškolskih tonskih snimaka

 

Tročlani žiri, na osnovu bodovanja doneo je odluku da nagrade pripadnu sledećim učesnicima:

1. nagrada - Danijel Osovnikar (Kompresor dbx go Rack)

2. nagrada - Mihajlo Milutinović (Mikrofon Shure Beta 58A)

3. nagrada - Dario Malešević (Slušalice American audio hp550 lime)

4. nagrada - David Šljukić (Knjiga "Snimanje pop i rok muzike)

5. nagrada - Đorđe Atković (Stalak za note)

 

Sve radove možete poslušati ovde:

 

 

Lista učesnika:

ime i prezime

naziv rada

škola

grad

god.

Aleksa Stamatović

Army Hector - I Fucking Love U ft. Mina

ETŠ “Rade Končar”

Beograd

1999.

Arsenije Stojanović

Chick Corea - Spain

Muzička škola „Petar Konjović“

Sombor

1999.

Biljana Glišin

Castle

Muzička škola „Josif Marinković“

Zrenjanin

1999.

Danijel Osovnikar

Atlas Rise!

Muzička škola „Petar Konjović“

Sombor

1999.

Dario Malešević

Walkstep

Muzička škola  „Isidor Bajić“

Novi Sad

1999.

Darko Đokić

Lotus Flower

ETŠ „Nikola Tesla“

Beograd

1998.

David Rončević

Etta James - At Last

Muzička škola „Petar Konjović“

Sombor

1998.

David Šljukić

Amaranth

Muzička škola „Petar Konjović“

Sombor

1999.

David Stojanovski

Devojko mala

Muzička škola „Jovan Bandur“

Pančevo

1998.

David Svetlik

Summer Wine

Muzička škola „Josif Marinković“

Zrenjanin

2000.

Đorđe Atković

Game of Orchestra

Muzička škola „Petar Krančević“

Sremska Mitrovica

1998.

Dragan Ćuk

Do You Want To Know A Secret

Muzička škola „Josif Marinković“

Zrenjanin

1999.

Dragan Tenkeš

Dolazim za 5 minuta

Muzička škola „Petar Konjović“

Sombor

1998.

Ignjat Bećir

Beatles - All my loving

Muzička škola „Petar Konjović“

Sombor

2001.

Jovan Milisavljević

Examplar Insania

Muzička škola „dr Miloje Milojević“

Kragujevac

2001.

Mihailo Novakov

Demons

Muzička škola „Josif Marinković“

Zrenjanin

2000.

Mihajlo Krstić

Valcer

Muzička škola „Jovan Bandur“

Pančevo

1999.

Mihajlo Milutinović

You're on

Muzička škola „dr Miloje Milojević“

Kragujevac

2001.

Milinko Lukovac

Kap po kap

Muzička škola „Petar Konjović“

Sombor

1998.

Miodrag Zlatar

Put oko sveta

Muzička škola „Josif Marinković“

Zrenjanin

1999.

Nikola Milovanović

Uspavanka

Muzička škola „dr Miloje Milojević“

Kragujevac

2001.

Nikola Njegomir

Rokenrol za kućni savet

Muzička škola „Petar Konjović“

Sombor

1999.

Norbert Nehez

The Adventures of Tin Tin

Muzička škola „Josif Marinković“

Zrenjanin

1998.

Pavle Zvekić

Winter with her

Muzička škola Subotica

Subotica

1999.

Predrag Đorđević

San

Muzička škola  „Isidor Bajić“

Novi Sad

1999.

Viktor Farago

Traveler

Muzička škola „Petar Konjović“

Čonoplja

1996.

Vladislav Janjić

Have you ever seen the rain

Muzička škola „Josif Marinković“

Zrenjanin

1998.